AUTOVISION SLOVAKIA 2018-05-11T15:26:00+00:00

Project Description

Společnost Autovision Slovakia s.r.o., s 85-procentním podílem společnosti Autovision Gmbh a 15-ti procentním podílem společnosti Volkswagen Slovakia a.s., poskytuje pro Volkswagen Slovakia a.s. komplexní, odborné a personální řešení v procesech automobilového průmyslu. 

Tento fit-out zaujímá téměř 1000 m2 jednoho podlaží na bloku C v komplexu BBC v Plynárenské ulici v Bratislavě. Projektem jsme se zabývali již od první fáze řešení spaceplanu a uspěl i ve výběrovém řízení na generálního dodavatele stavby.
Na tomto projektu se setkali dva, na slovenském trhu zatím ještě neznámí výrobci – VOXFLOR, jako výrobce kobercových čtverců a VERTI jako výrobce skleněných příček. Kobercové dlaždice San Siro nádherně vyplňují prostor openspaců, a zároveň perfektně korespondují s dřevěným  dekórem PVC podlah na chodbách.
Projekt byl realizován v časovém horizontu dvou měsíců a to během náročného letního období. Avšak díky naším dodavatelům a zkušeným kolegům se podařilo projekt dokončit včas a k plné spokojenosti klienta.

Výpis realizací

Další realizace